DRUGI ODPUST PARAFIALNY

Każda wspólnota parafialna przeżywa w ciągu roku święto swojego patrona. W sierpniu dla naszej parafii, tym szczególnym dniem, jest wspomnienie Matki Boskiej Częstochowskiej.

Uroczysta suma odpustowa została odprawiona w niedzielę 27.08.23r. o godz. 11:00 w intencji budowniczych Kościoła Parafialnego, a także wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców naszej świątyni i całej wspólnoty parafialnej. Eucharystię celebrował i homilię wygłosił  ks. proboszcz Jan Palus.  Podczas uroczystej Mszy św. dziękowaliśmy Panu Bogu i Matce Najświętszej za otrzymane łaski i prosiliśmy o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę nad całą naszą rodziną parafialną.

Ksiądz Proboszcz dziękował na zakończenie wszystkim parafianom i gościom za bardzo liczną obecność, podziękowania skierował także do orkiestry, która uświetniła swoją grą, sumę odpustową, a także do strażaków OSP Widów ze sztandarem i  do Dzieci Maryi.